Peklák, Česká Třebová
Ikonka sjezdovky

MIMO PROVOZ

Peklák, Česká Třebová
Ikonka sjezdovky

MIMO PROVOZ

Ikonka sjezdovky
Ikonka sjezdovky

Bike resort

V našem Bike resortu pro Vás máme připraveno více než 22 km tratí pro vyznavače horské cyklistiky. 16 kilometrů  stezek různých náročností se klikatí po obou stranách hřebenu Javorníku. K nástupu na tyto tratě můžete použít stoupací stezku „Dechovka“, nebo můžete na horu vyjet pohodlně vlekem. Z našich stezek se pohodlně vrátíte dolů do údolí hravou a vyhlazenou stezkou „Růžovka“. Dalších 6km tratí přímo navazuje na vlek a jedná se o čistě sjezdové tratě rozdělené do tří stupňů obtížnosti. V horní stanici vleku se můžete rozehřát a procvičit své dovednosti na kole na třech trenažérech.  Na „Hip hopu“ se naučíte se svým kolem skákat, na „Zahrádce“ si vyzkoušíte všechny dovednosti potřebné k zábavnému zdolávání trailů a na „Pumpě“ si osvojíte jízdu v boulích.

Pokud nemáte  vhodné kolo, za malý peníz Vám nabízíme služby naší půjčovny, kde pro Vás máme připraveny trailová a sjezdová kola a integrální přilby.

Provozní řád Bike resortu najdete zde.
U nezletilých návštěvníků Bike resortu vyžadujeme souhlas rodičů – ke stažení zde.

Na stezky možno vjíždět denně od 1.5. do 31.10.

Nevjíždějte prosím dříve než 2 hodiny po východu slunce a stezky opusťte nejdéle 2 hodiny před západem slunce

Provozní doba vleku v sezóně 2023:

květen - červenčtvrtek -neděle10:00 - 18:00
1.červenec - 4.záříúterý-neděle10:00 - 18:00
7.září -30.záříčtvrtek-neděle10:00 - 17:00
1-29.říjnačtvrtek-neděle 10:00 - 17:00

Ceník jízdného na vleku:

1 jízda60,-
2 hodiny350,-
4 hodiny430,-
1 den550,-
5 dní v sezóně (možno čerpat v průběhu celé sezóny)2190,-
1 jízda děti 6-15 let50,-
2 hodiny děti 6-15 let280,-
4 hodiny děti 6-15 let340,-
1 den děti 6-15 let450,-
5 dní v sezóně děti 6-15 let1890,-
Děti do 6ti let zdarma
Pokladna příjímá platební karty
Vstupné plavecký bazén - akce k celodenní jízdence na vlek95,-

V Bike resortu Peklák je možno použít městskou kartu výhradně k jednorázovému vstupu na vlek. Směrnice pro Městskou kartu Česká Třebová zde. Služba za použití elektrické energie 8 Kč/kWh (přípojky pro obytná vozidla) a vodného 10Kč/2,5 min (myčka kol a stojan na pitnou vodu).

Informace o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů
1. „V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:
Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: https://adr.coi.cz2. Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.Žlutá stezka- pro úplné začátečníky

Kolonáda – kolečko s mírným sklonem úplně pro všechny

Zelené stezky – místy s výraznějším sklonem jak nahoru, tak dolů

Dechovka – stoupací linka z dolní do horní stanice, příjemné rozehřátí.
Čipera – obkroužíte celý masív Javorníku, parádně se svezete z kopce, ale bude třeba i přišlápnout do kopce
Swing – příjemným pohoupáním si zkrátíte Kolonádu

Růžové tratě – vyhlazené a hravé stezky s parádním flow.

Růžovka – bezpečně Vás dovede od horní stanice vleku zpět až na nástupní místo. Zábava zaručena. Zde si užijí jak začátečníci tak pokročilí. 
Bukovka – odbočka z Růžovky a poté 1,5 km akce na druhou stranu hřebene. Pozor, nevede k vleku a budete se muset vrátit vlastní silou přes „Čiperu“.

Modré tratě – určené pro mírně pokročilé jezdce

Mechovka – vyhlazená trať – bez výrazných kořenů, se spoustou lávek, boulí a klopených zatáček.
Rodeo – naše druhá modrá úroveň, ideální pro jezdce kteří již zvládají Mechovku a chtějí zkusit něco náročnějšího, zkušení jezdci si na ní užijí spoustu zábavy.
Vyhlídka – spojuje levou a pravou část parku, ve své střední části křižuje sjezdovku – zde se můžete vyfotit na fotopointu a odpočinout na lehátkách s krásným výhledem.
Slunečná – odbočka z Růžovky a poté akční klesání na  druhou stranu hřebene. Pozor, nevede k vleku a budete se muset vrátit vlastní silou přes „Čiperu“.

Červené tratě – vyšší náročnost pro již zkušené jezdce, plné skoků a překážek (vše objízdné).

Malinovka– jedna z našich závodních tratí, v horní části zpevněná,  následuje přescesťák (největší skok této trati – objízdný), po lesní pasáži další menší přescesťák, klopka, wallride, tobogán klopenek, rockgarden, mega dřevěnná klopka, výjezd na sjezdovku, hned zpátky do lesa malým posíláčkem, schody, peklácká rokle a dva finálové skoky – 800m metrů na kterých se nebudete ani chvíli nudit.
Korida– hravá náročnější trať se slavným skokem Mr. Shit a velkým mega přescesťákem. V dolní části se napojuje na Rodeo.
Airline – plná poletů přímo po sjezdovce, proskakovačka mlýnem, napojuje se na Malinovku.
Northshore – pasáž visutých lávek

Černé tratě – tratě nejvyšší náročnosti, pro velmi zkušené jezdce.

DH1 – náročná závodní  trať, v horní části zpevněná, přes menší skok se rovnou dostanete do nejprudší pasáže Rock Kurve, poté motanice lesem s několika skoky, další prudká pasáž, mostek, přescesťák, další skok , následně se napojíte na trať Rodeo.
Drtikol– méně agresivní než DH1, v horní části zpevněná, střední prudší část v dolní části již jednodušší.
Zmije – vine se podél vleku, kamenné pasáže, výrazný sklon.