Peklák, Česká Třebová
Všechny tratě v provozu
Peklák, Česká Třebová
Ikonka sjezdovky

Srpnová akcička

Máme pro Vás parádní typ. Přijeďtě k nám na Peklák, celý den si užijete parádní bikování a večer Vás čeká relax v nedalekém bazénu s výřivkou, tobogánem, parními komorami ……. k celodenní jízdence máte totiž vstup do bazénu za 20 Kč !!! Můžete si užívat až 3 hodiny relaxace. Pojezdíte do 18ti hodin, bazén otevřen až do 21 hodin. Můžete přespat v našem minikempíku a další den znova. Tak dorazte!!! Platí od 1.8. do 31.8.2020

Vše připraveno na parádní prázdninovou jízdu

Všechny tratě otevřeny, připraveny na super pojezd. Vlek v provozu denně mimo pondělí v čase 10-18 hodin. Máme parádní nová kola v půjčovně – Rockmachine Blizzard ve všech velikostech. Je to ideální parťák do našich stezek. Tak dorazte, třeba s partou, a jestli nemáte ta pravá kola, rádi Vám zapůjčíme.

Týden 23.6. – 28.6.

Máme ideální podmínky pro vyjížďky přírodou. Všechny tratě otevřeny. Jedinou vyjímkou je část Čipery (cca 400m). Úsek bude asi do pátku uzavřen z důvodu lesnických prací (těžba kůrovce). Objízdná trasa je vyznačena. Díky našemu novému partnerovi – firmě Rockmachine jsme rošířili nabídku naší půjčovny o nová universální celoodpružená kola Blizzard ve všech velikostech. Tak dorazte na Peklák, třeba s celou partou, zábava zaručena. Vlek, terénní káry a půjčovna kol denně mimo pondělí 10-18 hodin.

Areál Peklák
Česká Třebová

V našem Bike parku pro Vás máme připraveny tratě různých obtížností, od černých pro zkušené downhill ridery, červené technické tratě vhodné pro hravé jezdce se spoustou skoků (objízdných) a klopených zatáček a modré pro širokou veřejnost zvládající alespoň základy jízdy v terénu. Plán tratí naleznete zde. Pokud nemáte vhodné kolo, za malý peníz Vám nabízíme služby naší půjčovny, kde pro Vás máme připraveny sjezdová kola a integrální přilby.

Jak se k nám dostanete?

Lyžařský areál Peklák, Pod Jelenicí 653, Česká Třebová

zobrazit v mapové aplikaci

Fotogalerie areálu

Buďte s námi v kontaktu

Máte otázky? Neváhejte nám napsat, nebo zavolat. Pro aktuální informace sledujte náš Facebook

+420 731 125 800 info@peklak.cz další kontakty

Zimní aktivity v areálu Peklák

  • Ideální lyžování “po práci”
  • Denně večerní lyžování na 800 metrů dlouhé sjezdovce
  • Výkonný systém technického zasněžování
  • Skvělá dostupnost vlakem i autem
  • Profesionální lyžařská škola
  • 2 x denně upravujeme svahy

Více informací...

Podívejte se, co nabízíme v zimě
Co nabízíme v zimě
Další weby Eko Bi